Celní deklarace, obchod mimo EU

 

Celní deklarace, obchod mimo EUKaždý obchodní a za určitých okolností i neobchodní dovoz či vývoz v režimu se třetími zeměmi, které nejsou součástí Evropské unie, tedy obchod mimo EU, podléhá povinnosti vyclení na celním úřadu.

Veškeré záležitosti spojené s vyclením za Vás vyřídí naše oddělení celní deklarace. Zajistíme Vám odborný a komplexní servis v zastupování při řízení na celním úřadu. Odbavení v rámci celní deklarace nabízíme s již více jak 20-ti letou tradicí.  Celní služby a celní deklarace se snažíme poskytovat na vysoce kvalifikované úrovni. Naši zaměstnanci se školí na odborných seminářích. Disponujeme elektronickým vyclíváním, které značně urychluje celý proces celního odbavení. Nezbytností je pak dostatečně dimenzovaná výpočetní technika s internetovým připojením a zvláštní technické a programové vybavení obzvláště specifické programy podléhající pravidelným zpoplatněným aktualizacím se zabezpečením systémem certifikátů, zřízený elektronický podpis a přístup ke službám VAN operátora.

Celní služby a celní deklarace, svou práci, tak provádíme s využitím všech moderních prostředků a s územní působností nezávisle na sídle.

 

Pokračovat na celní poštu pro zahraniční obchod

Informace

 

RYCHLÝ KONTAKT

Pevná linka: +420 414 115 006

Mobil:            +420 606 728 012

Email:          jksped@jksped.cz

Odpovědní formulář zde«

                         ...další kontakty zde«

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.