Celní pošta pro zahraniční obchod

 

Celní pošta pro zahraniční obchod

 Zahraniční obchod se třetími zeměmi v rámci malých zásilek v poštovním styku řeší celní pošta Praha. Jedná se obvykle o mimounijní dovozy doručované poštou. V současnosti jsou limity cen balíků legislativně nastaveny tak, že většina poštovních zásilek podléhá celnímu dohledu a řádnému vyclení.

Celní úřad tak ve spolupráci s celní poštou odbavuje dané zboží, přičemž samotné vyclívání probíhá obdobným režimem jako na ostatních pracovištích celního úřadu. Limity pro bezcelní dovoz jsou různé podle druhu zboží, navíc se průběžně mění s úpravami legislativy. Ze zásilek nad zákonnými limity je třeba zaplatit clo a DPH.  Pokud nechcete řešit celní deklaraci a vyplnění příslušných formulářů osobně na celní poště v Praze, může Vás zastupovat celní deklarant. Teprve po vyřízení všech náležitostí uvolňuje celní pošta zásilku pro doručení na udanou adresu.

Nabízíme celní deklarace a odbavení zásilek pro zahraniční obchod v poštovním styku. Vyřídíme za Vás všechny nutné kroky a Vaše zásilka dorazí bez zbytečných průtahů a papírování. Zajistíme bezproblémové a rychlé vyřízení všech nezbytných dokladů pro celní řízení. 

 

Pokračovat na air cargo, dovoz vývoz letecky 

 

Informace

 

RYCHLÝ KONTAKT

Pevná linka: +420 414 115 006

Mobil:            +420 606 728 012

Email:          jksped@jksped.cz

Odpovědní formulář zde«

                         ...další kontakty zde«

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.