JK SPED FITfest 31.5.-2.6.2019

Pokud máte rádi českou nadčasovou hudební formaci Verona, dýdžeje MC Erika či jinou živou hudbu anebo zkrátka jen fandíte pohybu, pobytu v přírodě a zdravému životnímu stylu, tak se k nám připojte u zatopeného dolu Oprám na Varvažově kousek za Ústím nad Labem, a to o víkendu na přelomu května a června při JK SPED FITfest festivalu. Firma JK SPED je právě generálním partnerem celé akce.

Hudební festival FITfest společně se svými dalšími aktivitami tak na celý víkend zaplní přírodní areál, který je jako dělaný pro podobné akce. Můžete proto mimo jiné očekávat jubilejní 10-tý ročník adrenalinového závodu Uhelný muž a s ním již tradičně i dětské závody Uhelný mužík a dále 5-tý ročník slackline festivalu WoodSlack, který se do zdejšího vodního prostředí nově stěhuje z areálu Sázavafestu ze Světlé nad Sázavou. Vzhledem k tomu, že akce probíhá i v období, kdy sobota připadá na Den dětí, tak paralélně se zde bude konat dětský den pod patronátem obce Telnice plný různých atrakcí a disciplín, určených těm menším příznivcům. Souběžně lze navštívit i nedalekou Indiánskou zemi a vyzkoušet si střelbu z luku, hod sekerou, navštívit originální velké indiánské tepee či využít masáží pod širým nebem. Večerní zábavu pak vyplní Ohnivá show a právě již zmiňovaná živá hudba interpretovaná známými kapelami a umělci.

Po celou dobu je dostupné občerstvení formou prodejních stánků a bohatého grilu. K dispozici tak bude např. točené regionální pivo Březňák, točená limonáda a široká nabídka dalších alkoholických a nealkoholických nápojů. Rovněž možnosti stravování plně pokryjí náročné požadavky návštěvníků.

Firma JK SPED díky svému portfoliu služeb a výrobnímu programu zajišťuje materiálové a technické vybavení festivalu stejně jako závodů pro děti i dospělé a dále má plně v kompetenci hudební produkci v podání známých interpretů a bohatý catering s širokou nabídkou jídla a pití.

 

Ústecký kraj podpořil celý festival záštitou hejtmana a věříme tak, že v maximální míře splníme svůj závazek a celá záležitost povede i k povznesení sportovního, kulturního a společenského dění v regionu.

 

Ale co hlavně, veškerý vstup na všechny akce po celý víkend je zdarma (zpoplatněná je registrovaná účast na závodech) a navíc je zajištěn bezplatný svoz naším speciálním festivalovým TAXIkem na trase Ústí nad Labem – Varvažov – Ústí nad Labem, který si lze objednat na mobilním telefoním čísle 721 888 492.

 

MÍSTO KONÁNÍ:

Zatopený důl Oprám ve Varvažově (Telnice) odkaz na mapy zde

 

VÍKENDOVÝ HARMONOGRAM:

 

 

 

 

 

 

Pátek 31.5.2019

12:00 – začátek slackline festivalu WoodSlack

22:00 – začátek hudebního festivalu – DJ Kovy

Sobota 1.6.2019

8:00 – zápis registrovaných závodníků (v čase od 8:00 do 9:30 musí každý tým projít osobní prezentací na zatopeném dole Oprám u Varvažova – závodníci obdrží balíček s instrukcemi a vlastní program)

10:00 – start Dětského dne a závodu Uhelný muž – EXTREME

11:00 – start dětského závodu Uhelný mužík

13:30 – vyhlášení závodu Uhelný mužík

14:45 – konec závodu Uhelný muž – EXTREME

15:00 – pokračování hudebního festivalu – skupina Verona

16:15 – start hlavního závodu Uhelný muž – AQUATLON

18:00 – vyhlášení výsledků Uhelný muž – EXTREME a AQUATLON

19:00 – open air masáže

19:30 – pokračování hudebního festivalu – kapely Fridrich & Fridrich a Idio & Idio

22:00 – Ohnivá show

22:30 – finále hudebního festivalu DJ MC Erik

Neděle 2.6.2019

ranní hodiny – ukončení hudebního festivalu

12:00 – ukončení slackline festivalu

 

Děkujeme i dalším partnerům:

  • město Ústí nad Labem, Ústecký kraj a jeho hejtman Oldřich Bubeníček
  • obec Telnice a její starosta Ing. Jan Doubrava
  • stavební společnost AZ SANACE a.s. a pan Jiří Smolík
  • pivo Březňák a pivovar Velké Březno
  • pan Libor Tejkl a jeho motorest a penzion Na bojišti Přestanov
  • kolektiv firmy JK SPED
  • tým lidí závodů Uhelný muž a Uhelný mužík
  • zázemí sdružení Indiánská země
  • komunita Wood Slack
  • účinkující, závodníci, brigádníci a mnoho dalších lidí, kteří se na události nějakým způsobem podíleli
0 Comment
CzechEnglishGermanRussianSlovak
Nahoru