Tradice a kvalita BT

 

 

Značka BT

Firma BT byla založena po válce v roce 1946 ve Švédsku. Krátce na to ve spolupráci se švédskými drahami vyvinula koncept a prototyp paletového vozíku a palety, který se v různých úrovních postupně rozšířil do celého světa. Další prvenství si firma připisuje ve výrobě prvního zakladače-retraku a dále pak zavedení střídavého proudu pro pohon manipulačních vozíků. Za celou dobu své působnosti však firma vlastní celou řadu dalších patentů v oblasti manipulační techniky. V roce 2000 nastává po dlouhých jednáních a přípravách fúze značek BT a Toyota sjednocením do skupiny TICO-Toyota Industries Corporation, přičemž dodnes přetrvává výroba elektrických a ručních vozíků pod tradičně známou značkou BT v továrně ve švédském Mjölby.

 

 

Made in Sweden

Vyrobeno ve Švédsku. Snad každý dospělý člověk dnes ví, co znamená, když se řekne "vyrobeno ve Švédsku". Pro náš produkt se pod tímto sloganem skrývá vysokopevnostní ocel, robotizované svařování a dokonalá kontrola kvality, což se pak v praxi projevuje jednoduchým a snadným používáním a bezporuchovým provozem s dlouhou životností při zachování si vysoké zbytkové hodnoty věci. Po mnohých testacích a léty prověřených zkušenostech uživatelů celé řady produktů BT si tak zákazník může být jist, že v oboru používá jeden z nejlepších výrobků na trhu.

 

 

Doživotní záruka

BT jako jediný z renomovaných dodavatelů manipulační techniky si i při dnešním přílivu levného a nekvalitního zboží z východu nadále sám vyrábí paletové vozíky. Díky vlastní produkci v Mjölby ve Švédsku je BT schopno kontrolovat kvalitu výroby a při spojení s ISO certifikací a praktickými hodnotami svých paletových vozíků jako je ergonomie a snadná údržba, tak BT vyvinulo nový standard v paletových vozících. Pro zákazníky používající paletové vozíky BT to znamená doživotní záruku funkčnosti (99 let) na nosné komponenty.

 

 

BT podporuje Centrum Paraple

Firma BT v Čechách již od roku 2005 podporuje Centrum Paraple spolufinancováním jeho činností jako např. Běh pro Paraple nebo pravidelné výstavy fotografií. Mimoto navíc prodejem každého paletového vozíku BT přispívá na konto Centra Paraple částkou 50,- Kč. Vaší koupí paletového vozíku BT se tak i Vy podílíte na tomto dobročinném projektu. Další informace o našich příspěvcích na nadace se dozvíte zde«

 

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.