Šité ochrany a úpravy popruhů na přání

 

Ceny šitých ochran a úprav Vám sdělíme na poptávku«Poptávkový formulář

 

 

 

 

STOP zášev pro upínací popruhy

 STOP zášev pro upínací popruhy

 V případě upínacích popruhů ve dvoudílném provedení tj. volný díl + pevný díl s ráčnou je možné volný díl v ráčně zafixovat tak, aby ho nebylo možné z ráčny zcela vytáhnout. Toto se provádí velice jednoduchým záševem na konci popruhu volného dílu, na přání je aplikace možná na všechny typy a šířky upínacích popruhů. Tento STOP zášev zabraňuje ztrátě jednotlivých dílů upínacích popruhů a v určitých případech i urychluje manipulaci. Použití je velmi časté především při kratších délkách upínacích popruhů, obzvláště se hodí pro zajišťování vozidel na odtahovkách a platových přívěsech.

  

 

Ochranná manžeta z jemné kůže-jelenice

 Ochranná manžeta z jemné kůže-jelenice

 Upínací popruhy a textilní zdvihové kurty je možné na přání opatřit jemnou kůží tzv. jelenicí, která zabraňuje poškození manipulovaného břemene především ve smyslu poškrábání. Rozsah a velikost této ochranné manžety je téměř neomezená. Používá se především při vyprošťovacích pracích zdvihovými kurtami a zajišťování vozidel upínacími popruhy. Vhodná je obzvláště pro ráfky z lehkých slitin (elektrony).

  

 

Extra háky našité na upínací popruhy

 Extra háky našité na upínací popruhy

 Pro některé specifické případy je nutné upínací popruhy opatřit více háky. Tyto háky nejsou zpravidla rozebíratelné, proto se tato záležitost řeší již při samotné výrobě daného upínacího popruhu a háky jsou na popruh navléknuty ještě před zašitím jeho konců. Žádoucí bývají upínací popruhy s více háky především pro zajišťování a manipulace s vozidly.

 

 

 

Ochranné manžety našité dle přání

 

 Ochranné manžety našité dle přání

 Dle požadavku je možné upínací popruhy, zdvihové kurty a vůbec textilní vázací prostředky pošít různými druhy ochranných manžet. Nejčastěji to bývá v místech většího namáhání popruhu na otěr, proti proříznutí jsou k dispozici polyuretanové ochranné prostředky.

 

 

 

Ochranné manžety se suchým zipem

 Ochranné manžety se suchým zipem

 Na přání vyrobíme ochrannou manžetu se suchým zipem, díky kterému bude vždy dle potřeby možno flexibilně ochranu nasazovat na požadované místo a po té zase odebírat. Lze ji takto používat pro širokou škálu výrobků, limitující je pouze vnitřní průměr sepnuté manžety.

 

 

 Celoplošná ochranná manžeta

 

Celoplošná ochranná manžeta

Popruhy, pásy, smyčky či kurty je možné v libovolné délce opatřit ochrannou manžetou. V určitých případech či pro zvlášť náročný provoz lze textilní vazák do ochranné manžety zcela zašít.

 

 

 

 Ochrany a úpravy štítků a visačekOchrany a úpravy štítků a visaček

 Existuje několik běžných způsobů ochrany štítků před jejich poškozením, opotřebením či utržením. Tato ochrana je obzvláště žádoucí u upínacích kurt, které jsou v praxi pod různými vlivy povětrnostních podmínek, mechanického namáhání ale třeba i působení chemikálií. Základní 4 typy se dělí na provedení štítku schovaného do kapsy, dále pak všitého mezi popruhy, opatřeného ochranným průhledným PVC obalem anebo kompletně obšitého. Díky takovýmto úpravám lze podstatně prodloužit životnost celé upínací kurty a vyzrát na nedůtklivost německých policistů.

 

 

Textilní ochranný návlek

Textilní ochranný návlek

Dle požadované šíře nosného popruhu dodáme šitý ochranný textilní návlek, který je cenově přijatelný a jednoduchý pro

použití. Na zakázku je možné vyrobit téměř jakékoliv provedení, nejčastěji se nasazuje společně s nekonečnými smyčkami nebo zdvihovými kurtami.

 

 

Informace

 

RYCHLÝ KONTAKT

Pevná linka: +420 475 501 804

HOTLINE:     +420 721 888 492

Email:           prodej@jksped.cz

Všeobecné obchodní podmínky

Odpovědní formulář zde«

                         ...další kontakty zde«

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.