Navigace a pár slov o našem eshopu

 

Pár slov o našem eshopu manipulačních a vázacích prostředků

Manipulační a vázací prostředky dodáváme nejen ve standardních provedeních, ale rovněž dle přání zákazníka „na míru“, a to v drtivé většině bez jakýchkoliv příplatků za nestandard.

Na našich internetových stránkách zveřejňujeme téměř 100% ceníků zboží z našeho sortimentu manipulačních a vázacích prostředků, přesto však u některých výrobků (např. krycí plachty) nelze ceny jednoznačně stanovit, v takovém případě pak rádi informace poskytneme oproti žádosti / poptávce. Na vybrané výrobky v nejobvyklejších provedeních uvádíme množstevní slevy.

Nabídku produktů se snažíme co možná nejvíce zjednodušit a zpřehlednit tak, aby měl zákazník vždy možnost porovnání s konkurencí.
Klasický eshop neprovozujeme z mnoha důvodů, především rozsáhlý sortiment a nepřeberné množství variant a provedení jednotlivých výrobků zdaleka přesahuje optimální a srozumitelné možnosti eshopu.

Odbavujeme jednotlivé, velkoobjemové stejně tak i kusové a malomnožstevní objednávky, a tak nám běžný způsob registrace zákazníka po vzoru eshopů připadá pro daný záměr poměrně neohrabaný a mnohdy zdlouhavý a hlavně s minimálním trvalým efektem, protože, přiznejme si dobře, si v dnešní době kvanty eshopů a různých registrací, stejně nikdo přihlašovací údaje a heslo nepamatuje. Oproti tomu, každého našeho zákazníka vedeme trvale v patrnosti, čímž pak mohou následné komunikace či případné budoucí objednávky probíhat bez větších formalit.

Objednávky přijímáme jakýmkoliv standardním způsobem - faxem, poštou, emailem, rovněž objednávání, poptávání a další jiná komunikace je možná prostřednictvím odpovědních formulářů na našich webových stránkách.

Ochranu osobních údajů v plném rozsahu akceptujeme. Na druhou stranu jsme však byli kvůli proběhlému kopírování obsahu našich webových stránek z minulosti nuceni přistoupit k ochraně materiálů na webu pomocí vodoznaků a log, což bohužel v některých případech nemusí působit zrovna estetickým dojmem. Věříme, že toto opatření nijak vážně neomezí funkčnost jednotlivých prezentací. Přesto předem děkujeme za Vaše pochopení.

 

Orientace a navigace v našem eshopu vázacích a manipulačních prostředků

Naše webová prezentace je značně rozsáhlá, obsahuje na 300 stránek zařazených do 7 úrovní a podúrovní, přesto veškerý pohyb v eshopu a vůbec na celých našich webových stránkách je velice jednoduchý a do největší míry přehledný.

Je možné zvolit cestu procházení v některém z horních menu, přičemž v prostředí samotného eshopu je pak pro lepší orientaci cesta vnoření do webu vypsána v červeném rámečku mezi menu. Odkazy z cesty jsou aktivní, je tedy možné pomocí cesty mezi jednotlivými úrovněmi přeskakovat.

Další možností je se po webu pohybovat pomocí odkazů přímo v obrázcích a textu. Většina obrázků v prostředí eshopu, rozcestníků a menu vyjma koncepčních odkazuje na související stránku. Odkazy v textu jsou zpravidla vypsány barevně s podtržením. Také ceníky u jednotlivých výrobků vždy zobrazíte po kliknutí na maniaturu tabulky v pravé části popisu daného produktu.

Samozřejmě náš web je přizpůsoben i veškerým obecným standardům v ovládání internetových prohlížečů jako je např. pohyb kolečka myši, tlačítka vpřed a zpět apod.

A konečně, pro pohodlné odeslání Vašeho přání jsme pro Vás sestavili celou řadu odpovědních formulářů s minimem údajů potřebných k vyplnění.

 

Pro ještě rychlejší orientaci můžete využít:

  • rychlý index vázacích a manipulačních prostředků
  • naši nabídku se stručným přehledem našeho sortimentu
  • rejstřík pojmů a terminologie z oblasti vázacích a manipulačních prostředků
  • mapu stránek
  • fulltextové vyhledávání na webu pomocí okénka "vyhledat" v pravé části menu

 

Budete-li mít k samotnému webu, jeho ovládání nebo orientaci v něm jakékoliv dojmy, dotazy, přání či připomínky, rádi uvítáme, pokud se s námi o ně podělíte a zašlete je na naši emailovou adresu 4gsyQOQb6lCoUW7r 


Věříme, že na našich internetových stránkách snadno najdete vše, co hledáte.

Děkujeme, že využíváte našich služeb...
Váš tým firmy JK SPED                                                    ...vstup do eshopu manipulačních a vázacích prostředků zde«

Informace

 

RYCHLÝ KONTAKT

Pevná linka: +420 475 501 804

HOTLINE:     +420 721 888 492

Email:           prodej@jksped.cz

Odpovědní formulář zde«

                         ...další kontakty zde«

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.