Revize, defektoskopie, zátěžové testy a zkoušky

 

Revize, defektoskopie, zátěžové testy a zkoušky

Vázací prostředky a manipulační technika podléhají ze zákona příp. i dopravní vyhlášky pravidelným revizím a zkouškám. Jedná se o zkoušky v intervalu minimálně jednou za 12 měsíců.

Provedeme revize Vašich vázacích prostředků jednoleté, ale i tříleté, k čemuž používáme moderní nedestruktivní metodu defektoskopie, kterou provádíme přímo u nás v laboratorním zázemí. Při rozsáhlejších akcích a za určitých podmínek je po domluvě možné defektoskopii provést i u zákazníka. Závěrem obdržíte revizní zprávu s "kulatým razítkem" zpracovanou akreditovaným odborným technikem.

Na vyžádání či pro nutné případy zajistíme trhací zkoušky řetězů, jiné zátěžové testy nebo materiálové analýzy a zkoušky.

U textilních vázacích prostředků nabízíme zátěžové testy destrukčního zatížení do 50-ti tun, u upínacích kurt pak navíc i měření elasticity a průtažnosti, deformace, předpínací síly a pevnosti napínacího elementu tedy ráčny a jejího madla.

V terénu jsme schopni, vlastními či v kombinaci se zákazníkovými prostředky, zajistit a provést zátěžové zkoušky a měření zavěšených břemen a nákladů do 10-ti tun hmotnosti.

 

Pokračovat na opravy a úpravy vázacích prostředků

Informace

 

RYCHLÝ KONTAKT

Pevná linka: +420 475 501 804

HOTLINE:     +420 721 888 492

Email:           prodej@jksped.cz

Odpovědní formulář zde«

                         ...další kontakty zde«

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.