Skladové zásoby

 

Skladové zásoby

Naše aktuální skladové zásoby vycházejí z léty prověřených zkušeností ve spojení se současnými požadavky zákazníků.

Snažíme se, aby skladové zásoby nabízely co možná nejširší spektrum typů a provedení vázacích prostředků a mohli jsme tak zákazníkům vždy poskytnout alespoň nějaké byť třeba alternativní řešení jeho potřeby.

Mimo jiné naše skladové zásoby zahrnují i vybraná speciální a nezvyklá provedení výrobků či vazáků.

Pro náročné zákazníky naše skladové zásoby vázacích prostředků poskytují vysokou variabilitu ve výběru vhodného produktu pro uvažovanou aplikaci.

Pro zákazníky s pravidelnými odběry jsme schopni držet konsignační sklad požadovaných výrobků a provedení.

Co do šíře spektra produktové palety se naše skladové zásoby řadí mezi nejlépe vybavené na našem trhu v rámci celé ČR a pro příklad jsou trvale zastoupeny více jak 30-ti typy různých vysokopevnostních řetězů a přidružených komponentů ve všech méně či více obvyklých pevnostních třídách v celkové délce okolo 5km, cca 40-ti různými textilními popruhy v délce cca 30km, více jak 1m3 základní suroviny pro dodávky formátovaných protiskluzových rohoží, více jak 300 kusy různých zvedáků, zdvihadel a kladkostrojů, více jak 30-ti různými provedeními vysokopevnostních třmenů (šekly), cca 10-ti typy velkoobjemových vaků BIG BAG, cca 50-ti druhy řezných či brusných kotoučů aj.

V rámci specializace naše skladové zásoby zahrnují i položky jako třeba bezpečnostní svěrky na skruže, DEHA závěsy, háky pro manipulaci se stromovým balem, vodící kladky až do 24 tun, lanové zvedáky až do 5,4 tun, pozinkované zátěžové řetězy a komponenty, nerezový sortiment, dynamické kurty, BLACK line výrobky, čistící nitě pucvol, textlní popruhy v mnoha barvách a to i stálobarevné atd.

Objemově jsou naše skladové zásoby tvořeny více jak 100.000 měrnými jednotkami různých produktů, výrobků či komponentů o celkové hmotnosti okolo 35 tun.

 

Pokračovat na zakázkovou výrobu na míru

Informace

 

RYCHLÝ KONTAKT

Pevná linka: +420 475 501 804

HOTLINE:     +420 721 888 492

Email:           prodej@jksped.cz

Odpovědní formulář zde«

                         ...další kontakty zde«

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.