Nabídka vázacích prostředků pro zoologické zahrady

 

Jste veřejná organizace zabývající se chovem zvířat? Potřebujete ke své práci vázací prostředky? Chcete se svými svěřenci manipulovat šetrně a bezpečně?

Pak právě Vám je určena naše nabídka.

Dodáme Vám takové vázací prostředky, které budou plně respektovat Vaše požadavky. Může se jednat třeba o textilní kurty pro zdvihání slonů se širokou styčnou plochou, lana a sítě pro hrátky opic, různé zádržné a upínací systémy, speciální vazáky pro soutěže či zvláštní příležitosti apod. Máte-li již nějaké praktické zkušenosti s osvědčenými vazáky či vázacími prostředky, můžeme vyhotovit výrobky přesně podle Vaší představy či vzorku, případně navrhneme alternativu. Pro případ dlouhodobější spolupráce jsme připraveni jednat o vzájemné výměně poskytovaných služeb.

Pokud se Vám naše nabídka zdá zajímavá, rádi Vás osobně navštívíme a poskytneme více informací. V tom případě nás prosím kontaktujte na telefonu +420 602 226 899.

Informace

 

RYCHLÝ KONTAKT

Pevná linka: +420 475 501 804

HOTLINE:     +420 721 888 492

Email:           prodej@jksped.cz

Odpovědní formulář zde«

                         ...další kontakty zde«

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.