Přepravíme cokoli a kamkoli za nejvýhodnějších podmínek

Potřebujete poslat malou zásilku, nebo velký balík? Nechcete si lámat hlavu s tím, který dopravce je pro danou zásilku nejvhodnější? Spolehněte se na spediční a přepravní společnosti JK SPEED, která zajišťuje široké spektrum služeb, včetně balíkové služby.

Flexibilní přeprava balíků

Ať už se jedná o balíček o hmotnosti 200 gramů, potřebujete doručit babičce na venkov vaši mikrovlnnou troubu nebo odesíláte zákazníkovi objednané zboží, jsou pro vás naše služby skvělým řešením. Kromě dopravování vlastními vozy využíváme i další přepravní společnosti, včetně České pošty, a podle typu zásilky a místa určení zvolíme vždy to nejlepší řešení pro zákazníka.

S námi poznáte, že balíková služba může být výhodná, flexibilní a efektivní. Váš balík doručíme v rámci České republiky, na Slovensko nebo do zemí EU. Převezeme cokoli kamkoli, jakékoli povahy, velikosti nebo hmotnosti, a to téměř vždy tentýž den. S přepravou balíkových zásilek máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme profesionální služby. Neváhejte a vyzkoušejte nás.

Informace

 

RYCHLÝ KONTAKT

Pevná linka: +420 475 501 804

Mobil:            +420 602 385 158

Email:           doprava@jksped.cz

Odpovědní formulář zde«

                         ...další kontakty zde«

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.