Air Cargo je termín pro letecký dovoz a vývoz, na rozdíl od námořní přepravy je doprava mnohonásobně rychlejší. Air Cargo je proto velmi žádanou volbou u zásilek, jejichž povaha, velikost a hmotnost umožňuje letecký dovoz a vývoz. Pochopitelně i letecká přeprava podléhá celnímu dohledu, v případě obchodu s třetími zeměmi mimo EU je nutné i celní odbavení.

Kdy je vhodná letecká přeprava?

Letecká přeprava Air Cargo se hodí zejména pro malé a lehké předměty, ideálně také s vyšší cenou, která bez problémů absorbuje vyšší cenu expresní přepravy. Přepravovat samozřejmě lze i poměrně objemné a těžké náklady, kde však výrazně narůstá rozdíl v ceně oproti klasické dopravě. V rámci EU je tak obvykle vhodnější pozemní přeprava.

Celní řízení a deklarace pro Air Cargo

Pro Air Cargo poskytujeme veškeré nezbytné služby. Můžeme vám pomoci s celním řízením a celní deklarací, následně zboží vyzvedneme a dopravíme do cílové destinace. Veškeré nutné papírování a hlášení vyřídíme za vás a zboží dodáme do požadovaného skladu. Máme přes 20 let zkušeností v zastupování při celním řízení a jednání s celními úřady. Díky rozsáhlé praxi, vyškolenému personálu a kvalitnímu zázemí se všemi certifikáty dokážeme celní řízení výrazně zjednodušit a urychlit. Pro obchody v rámci EU je nad určitý limit povinnost podávat hlášení INTRASTAT, které samozřejmě také zajišťujeme. V případě vzniku celního dluhu (nedoplatku na cle) můžeme ručit při převzetí zboží, vyřizujeme také veškeré náležitosti okolo spotřební daně a certifikáty o původu zboží.

Informace

 

RYCHLÝ KONTAKT

Pevná linka: +420 475 501 804

Mobil:            +420 602 385 158

Email:           doprava@jksped.cz

Odpovědní formulář zde«

                         ...další kontakty zde«

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.