Logistika, logistické služby

 

Logistika, logistické službyUrčitě už jste tento pojem museli zaslechnout. Logistika nebo logistické služby jsou problematikou, kterou musí řešit jak velké korporace, tak i jednotlivci, kteří ale mnohdy ani nemají tušení o tom, že přišli s logistickým problémem do styku.

Jak donést kartony minerálních vod ze supermarketu, jak včas odnést zpracovanou analýzu šéfovi, to vše sem spadá, a pokud jste si nebyli jistí, co pojem logistika znamená, nyní byste měli mít alespoň drobnou představu – v nejširším slova smyslu se jedná o fyzický přenos zboží nebo jakýchkoliv jiných zásob. Nejde tedy o libovolnou věc, přičemž na jedné straně obvykle stojí dodavatel, a na druhé analogicky odběratel.

Logistické služby v rámci společnosti

Rozhodně nezanedbatelnou položku v rozpočtu každé společnosti tvoří náklady za skladování, přesuny mezi sklady apod. Právě s tím vám dokážou profesionální logistické služby pomoci. Neplýtvejte prostředky tím, že tuto činnost nerealizujete s maximální efektivitou.

Kvalitní logistika je jednou z klíčových složek každého úspěšného byznysu a je úplně jedno, jestli vám jde pouze o správu drobných skladových zásob, obnovování skladu atd., nebo potřebujete zařídit takzvané „Just in time“ logistické služby pro velké výrobní linky. Všechny velké korporace již dnes vědí, že na logistiku se musí klást velký důraz a vy to tedy rozhodně nepodceňujte.

Logistické služby navenek

Druhou kategorií, na kterou se dají logistické služby rozdělit, budou samozřejmě dodávky ve směru k zákazníkům. Úspora nákladů, dodání včas a bez jakéhokoliv poškození zásilek. O to by mělo jít každému podnikateli především, a pokud i vy máte nastaveny priority tímto způsobem, využijte logistické služby od profesionálů. Uvidíte sami, že úspory poletí nahoru stejně jako spokojenost koncových zákazníků.

Je to jednoduché, pokud chcete mít zboží ve správný čas na správném místě a se správnými náklady, pak jsou tu pro vás naše logistické služby. Neváhejte nás ohledně nich kontaktovat.

Efektivní logistika

Logistika obecně souvisí se vším okolo přepravy nákladů, je všudypřítomná a tudíž nezanedbatelná. Efektivní logistika může významně ovlivnit výdaje či úspory v oblasti nákladů potřebných na skutečný odbyt zboží. Logistika zahrnuje veškeré fyzické pohyby zboží stejně jako informační toky v dodavatelsko odběratelském procesu či ve vnitropodnikovém systému vedení skladování.

V souvislosti s importem a exportem zboží naše firma nabízí logistiké služby jako různé manipulace, mechanizovanou i ruční překládku a krátkodobé uskladnění zboží, zajištění celního skladu apod.

Máte-li zájem o naše logistické služby, neváhejte nás kontaktovat. 

Pokračovat na celní služby

Informace

 

RYCHLÝ KONTAKT

Pevná linka: +420 475 501 804

Mobil:            +420 602 385 158

Email:           doprava@jksped.cz

Odpovědní formulář zde«

                         ...další kontakty zde«

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.