Námořní přeprava

 

Námořní přeprava

Dorazilo Vám lodí zboží z území ležícího mimo Evropskou unii ložené v kontejneru do Hamburku či jiného evropského přístavu? Potřebujete zboží dovézt a přitom celé záležitosti věnovat co nejméně času? Vyřízení formalit v přístavu související s námořní přepravou a vůbec vše okolo námořní přepravy kontejnerů či zboží z kontejnerů vyžaduje poměrně značnou dávku byrokracie. Zařídíme odbavení kontejnerů, vyclení zboží a dovoz až na Vámi určené místo.

Námořní přeprava kontejnerů a následný rozvoz

Rovněž tak ze zkušeností dobře víme, že námořní přeprava zajištěná jedním přepravcem přímo z místa nakládky až na místo určení v České republice (zpravidla jako Incoterms FOB nebo FCA), bývá zpravidla výhodnější než přeprava poskytovaná zámořskými dodavateli v rámci dodacích podmínek např. CIF Hamburg kombinovaná s následným přemístěním do ČR.

Námořní přeprava je navíc přímo vázaná na aktuální ekonomický stav lokálních trhů, směnné kurzy a cenu ropy, proto je pro každou zásilku nutné vyřizovat legislativu samostatně.

Proč námořní přepravu s JK SPED?

Naši specialisté se starají nejen o kontejnerovou dopravu, ale také o potřebnou dokumentaci, manipulaci a sledování zásilek námořní přepravy. Stručně řečeno: postaráme se o vše, co je zapotřebí k tomu, aby se vaše zboží dostalo vždy spolehlivě a v pořádku na pevninu. Ušetřete si tedy starosti i s odbavením kontejnerů a využijte našich služeb, protože námořní přeprava je pro nás hračkou.

 

Pokračovat na odbavení kontejnerů

Informace

 

RYCHLÝ KONTAKT

Pevná linka: +420 475 501 804

Mobil:            +420 602 385 158

Email:           doprava@jksped.cz

Odpovědní formulář zde«

                         ...další kontakty zde«

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.