Přeprava malých zásilek ČR, SK

 

Přeprava malých zásilek ČR, SK

Přeprava malých zásilek po České republice a v relaci se Slovenskem patří již tradičně do působnosti naší firmy. Přeprava malých zásilek jednak doplňuje naši nabídku  dopravních služeb, ale zároveň je to distribuční kanál pro přepravu zboží a výrobků z naší vlastní produkce k zákazníkům, přičemž zásilka může být jakékoliv povahy, velikosti a hmotnosti s jakýmkoliv cílovým místem či lokací příjemce kdekoliv v ČR nebo SK.

Přeprava malých zásilek po ČR a na Slovensko je řešena ve spolupráci se smluvními partnery Geis Parcel a Toptrans, případně ve vhodných případech využíváme i služeb České pošty.

Disponujeme rovněž vlastním vozovým parkem a distribuční sítí, přeprava malých zásilek je tak řešena velice flexibilně a s vysokou přidanou hodnotou dalších služeb pro zákazníka.

Naše přeprava malých zásilek je Vám plně k dispozici.

Přeprava zásilek drobných rozměrů po ČR a SR doplňuje naše portfolio přepravních a logistických služeb

Spediční a přepravní společnost JK SPED je dlouholetou tradicí mezi službami v tomto oboru. Přepravíme cokoli kamkoli a kdykoli. Jednou ze služeb je vnitrostátní přeprava malých zásilek a na Slovensko též. Disponujeme kvalitním vozovým parkem a smlouvami s partnerskými společnostmi pro efektivní přepravu zásilek. S námi můžete poslat cokoli kamkoli a my to tam dopravíme. Přeprava zásilek menších rozměrů doplňuje naše široké portfolio služeb.

Přeprava zásilek malých rozměrů kdekoli po ČR i na Slovensko s našimi partnery

Společnost JK SPED nabízí nejširší nabídku služeb v oblasti přepravy a logistiky. S námi přepravíte cokoli kamkoli. Od malých zásilek až po kontejnery a jejich odbavení či námořní přepravu. Pohybujeme se prakticky po celém světě, dopravíme a vyložíme. Zajistíme také veškeré celní odbavení a deklarace.

V rámci ČR a SR nabízíme přepravu zásilek malých rozměrů kamkoli po obou státech. Jsme vybaveni širokým vozovým parkem a většina zásilek bude na dané místo doručena ještě týž den.

Přeprava zásilek drobných i větších rozměrů nejen po ČR a SR, přepravíme i kusové zásilky v rámci EU

Díky našim smluvním partnerům logistiky Geis Parcel a Toptrans jsme schopni přepravu zásilek malých rozměrů realizovat skutečně efektivně. Využíváme také České pošty, je-li to možné. Zajistíme tak optimální řešení k přepravě zásilek malých rozměrů, jako jsou nejrůznější balíky.

Kromě toho poskytujeme i přepravu kusových zásilek po celém území EU. Služba je obdobná jako přepravu drobných zásilek, můžete nechat přepravit balíky i větší zásilky.

Přepravujte s námi drobné zásilky rychle a efektivně

S námi je přeprava zásilek drobných rozměrů rychlá a efektivní. Jsme schopni dopravit po ČR i SR jakýkoli balík či jinou kusové zásilky, téměř vždy ještě týž den. JK SPED Vám poskytuje profesionální přepravní služby, stačí říct, co a kam chcete přepravit a my se o vše postaráme. Příjemcem zásilky samozřejmě může být kdokoli, firma nebo třeba Vaše teta.

JK SPED je Vaším pomocníkem nejen pro přepravu zásilek, zajišťujeme více než jen přepravení

Jsme schopni zajistit kompletní přepravní a logistické služby šité na míru pro Vaše potřeby. Přeprava zásilek menších rozměrů po ČR a SR je jen jednou ze služeb, které poskytujeme. Obraťte se na nás, ať již chcete zajistit přepravu drobného balíčku či převoz desítek mnohatunových kontejnerů. Nejen pro účely přepravy zásilek menších rozměrů nabízíme také veškeré potřebné vybavení k vázací technice, ale také lékárničky či bezpečnostní cedule. Jsme zkrátka více než jen přeprava, spolehněte se.

Přeprava zásilek malých rozměrů je pouze jednou z mnoha našich služeb

S námi přeprava zásilek drobných rozměrů je hračkou stejně jako spediční služby po celém světě. Jsme jedničkou v oboru spedičních, přepravních a logistických služeb všech druhů i rozměrů. S námi můžete nechat přepravit drobný balík, který je však například velmi těžký a stejně tak cokoli jiného kamkoli na světě.

 

Pokračovat na přepravu kusových zásilek v EU

Informace

 

RYCHLÝ KONTAKT

Pevná linka: +420 475 501 804

Mobil:            +420 602 385 158

Email:           doprava@jksped.cz

Odpovědní formulář zde«

                         ...další kontakty zde«

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.