Spedice, spediční služby

 

Spedice, spediční služby

Za léta naší činnosti v dopravě jsme získali nejen mnoho cenných zkušeností ale také dobrých kontaktů, které využíváme pro své spediční služby. Orientujeme se především na zásilky menších rozměrů a nižších hmotností, speciální, kontejnerové a kombinované přepravy v mezinárodních relacích. V případě potřeby naše spedice poskytuje nejen dopravní ale také celní služby, a tak od nás obdržíte skutečně komplexní servis.

Budeme velice potěšeni, pokud využijete naše spediční služby. Naše spedice je tu pro všechny, koho se týká import či export zboží v mezinárodním měřítku.

Profesionální spediční služby

Sháníte profesionální spediční služby pro import či export zboží v rámci republiky či do zahraniční? Právě jste našli. Společnost JK SPED pro Vás zajišťuje profesionální řešení spedice zboží. Poskytujeme kompletní servis – od řešení pro malé zásilky, až po kontejnerovou přepravu či dopravní a celní služby.

Spediční služby dle potřeby

Naše spediční služby Vám přizpůsobíme dle potřeby, pokrýváme různorodé požadavky našich zákazníků. Naše služby můžete využít pro import zboží ze zahraničí či naopak vývoz. Máme dlouholeté zkušenosti a získali jsme také mnohé kontakty, které pro naše spediční služby využíváme pro Vás.

Optimální řešení mezinárodní spedice

Obraťte se na nás v otázce mezinárodní spedice, rádi s Vámi najdeme optimální řešení pro jednorázové či pravidelné spedice zboží. S námi můžete převážet drobné zásilky či objemné náklady. Zajistíme optimální podmínky pro spedici včetně vyřízení celních služeb a dalších formalit. Spolehněte se na nás, spediční služby na míru pro Vás.

 

Pokračovat na logistické služby

Informace

 

RYCHLÝ KONTAKT

Pevná linka: +420 475 501 804

Mobil:            +420 602 385 158

Email:           doprava@jksped.cz

Odpovědní formulář zde«

                         ...další kontakty zde«

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.