UHELNÝ MUŽ - Varvažov  3.6.2017

 

Uhelný muž

 

Začátkem června 2017 se naše firma JK SPED opět ve velké míře podílela jako hlavní partner na pořádání adrenalinového závodu UHELNÝ MUŽ v přírodním areálu zatopeného dolu Oprám v obci Varvažovu u Chlumce. V neformálním a zábavném prostředí na závodníky čekali noví lidé, noví protivníci, nové disciplíny, stejně tak se zde mohli setkat s našimi členy JK SPED týmu či v praxi shlédnout naše produkty.

 

Letáky ke stažení

Leták A4 Uhelný muž 2017

 

Uhelný mužZávod Uhelný muž - Již osmý ročník tohoto tradičního adrenalinového závodu pro pětičlenné týmy a jednotlivce z celé ČR. Mimo obvyklé úkoly jako dolování uhlí, soubojů v bahně apod. Vás určitě zaujala inovovaná kondiční záležitost na způsob ninja faktor, nové ztřeštěné disciplíny, rozšířené a vylepšené technické zázemí, průběžné exhibice, k tomu večerní ohnivá show, písečná pláž, hudební doprovod v podání skvělého DJ, gril a koktejl bar, výčep a beachparty s velkolepým ohňostrojem až do ranních hodin. K závodům se i letos opět připojil další ročník dětského závodu Uhelný mužík. Během konání akce bylo samozřejmě v místě dostupné občerstvení. Pro návštěvníky a závodníky ze vzdálenějších míst bylo k dispozici stanové městečko. V září se pak koná afterparty s promítáním fotek a videí. Fotky, příspěvky, videa z této jako i dalších našich akcí můžete průběžně sledovat i na našem JK SPED facebooku. Uhelný muž je vždy akce veřejně přístupná, pro závodníky je však nutná předchozí registrace, proto se pro další ročník nezapomeňte včas registrovat na www.uhelnymuz.cz

 

 

JK SPEDJK SPED - hlavní partner, spolupořádání a sponzoring akce, promotion výrobky, během závodů jsou k vidění výrobky a produkty firmy JK SPED speciálně upravené pro tuto příležitost jako např. plachta na bahenní souboje, kompletní technické zázemí včetně kotvení pro disciplínu šachta a ninja faktor, vysokopevnostní sítě, částečně materiál použitý na výrobu prámu pro VIP sekci atd. Více info na emailu 4gsyQOQb6lCoUW7r

 

 

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU PRO USPOŘÁDÁNÍ PODOBNÉ TÝMOVÉ AKCE ČI FIREMNÍ TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE EMAILEM  NA ADRESU info@jksped.cz A RÁDI S VÁMI PROBEREME PODROBNOSTI !!!

Informace

8.ročník se konal 3.6.2017

 ...a opět jsme u toho...

Více informací  zde«

Důležité
 
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. §81 a vyhlášky č. 518/2004 Sb. IV části.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jksped.cz

Novinka
 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

 

mastercard_visa

Nově jak u nás na provozovně tak u všech našich obchodních poradců lze online platit kontaktními i bezkontaktními platebními kartami VISA a MasterCard.