Další služby

HOTLINE kontakt

Telefonní číslo +420 602 226 899, to je Váš přímý kontakt pro prodej a výrobu vázacích prostředků, manipulační techniky a zdvihacích zařízení. Požadavky zákazníků vyřizujeme do podvečerních hodin, v případě potřeby jsme Vám však v omezené míře k dispozici téměř 24 hodin denně.

Půjčovna, pronájem

Našim zákazníkům nabízíme taktéž služby z oblasti pronájmu zdvihacích prostředků. Zpravidla se jedná o praktická zařízení pro usnadnění manipulací jako například různé manipulační svěrky, kleště, příchytné, transportní nebo vázací body apod. Pro více podrobností nás prosím kontaktujte.

Skladové zásoby

Naše aktuální skladové zásoby vycházejí z léty prověřených zkušeností ve spojení s požadavky zákazníků. Snažíme se také, aby sklad nabízel co možná nejširší spektrum typů a provedení vázacích prostředků a mohli jsme tak zákazníkům vždy poskytnout alespoň nějaké byť třeba alternativní řešení jeho potřeby. Pro zákazníky s pravidelnými odběry jsme schopni držet konsignační sklad požadovaných výrobků.

Expresní dodávky

Stejně jako již mnoha našim spokojeným zákazníkům, tak i Vám dokážeme v nutných případech dodat vázací prostředky na míru do druhého dne. Zpravidla se může jednat třeba o zdvihové kurty či upínací popruhy vyšších nosností a specifických délek, různé řetězové vazáky apod. Po předchozí domluvě zajistíme i bleskový dovoz na Vámi určené místo, ať je to na dálnici nebo na hranicích přímo do kamionu, na stavbu, na šachtu, ve dne v noci.

Doručení zboží

K doručování využíváme služeb společností WE|DO a Toptrans, zásilka je tak na místě v 99% již druhý den. V určitých případech zasíláme i Českou poštou, k dispozici máme také vlastní dopravu či spediční služby. Každou zakázu řešíme individuálně dle její povahy, požadavků zákazníka nebo místa určení. Doručujeme do celé České republiky a po dohodě i do zahraničí. Dobírka je možná v rámci ČR a v EUR i na Slovensku.

Revize vázacích prostředků

Vázací prostředky podléhají ze zákona příp. i dopravní vyhlášky pravidelným revizím a zkouškám. Jedná se o zkoušky v intervalu minimálně jednou za 12 měsíců. Zajistíme revize Vašich vázacích prostředků jednoleté, ale i tříleté, k čemuž používáme moderní nedestruktivní defektoskopickou metodu, kterou provádíme přímo u nás. Závěrem obdržíte revizní zprávu s “kulatým razítkem”, zpracovanou akreditovaným odborným technikem.

Vazačské a jeřábnické školení a zkoušky

Zajišťujeme vazačské a jeřábnické školení pro jednotlivce i skupiny ve všech výkonnostních profesních třídách. Průkazy jsou vydány na základě prokázání dostatečných odborných a praktických dovedností jednotlivých účastníků školení, což se posuzuje přímo na místě, eventuelně je možno sjednat dodatečný praktický zácvik. Čas i místo konání školení je věcí vzájemné dohody se zákazníkem.

Technická kontrola vysokozdvižných vozíků

Ze zákona je třeba vysokozdvižné vozíky udržovat v souladu s bezpečnostními a technickými normami, což je předurčeno prováděním pravidelných technických kontrol vozíků a dále revizí přídavných zařízení, případně i pohonných jednotek LPG. Zařídíme vše potřebné přímo u Vás v místě provozu vozového parku vozíků. Výsledkem bude protokol technické kontroly, který obdržíte ke každému Vašemu stroji.

Kurz řidičů motorových a vysokozdvižných vozíků

Uspořádáme školení a absolventům dopomůžeme k  získání průkazu pro řidiče na všechny v praxi provozované třídy a druhy motorových a vysokozdvižných vozíků. Ve spojení se školeními pro vazače a jeřábníky tak dokážeme komplexně zajistit kvalifikovanost Vašich pracovníků.

CzechEnglishGermanRussianSlovak
Nahoru