Přeprava a logistika

Nabízíme komplexní služby pro pohyb a odbavení zboží s vysokou orientací na import a export.

Poskytujeme plný servis a podporu ve službách jako

  • námořní přeprava
  • mezinárodní
  • speciální a kontejnerová přeprava
  • balíková služba
  • přeprava malých nebo kusových zásilek
  • spedice, logistika, celní deklarace apod.

Společnost JK SPED pro Vás přepraví cokoli kamkoli na světě, po souši i po moři

Spedice a logistika jsou služby, které jsou denně používané pro pohyb zboží po celém světě.

Hledáte-li spolehlivého partnera pro logistické služby, právě jste ho našli. Naše společnost JK SPED je profesionální logistickou službou. Přepravíme malé i velké zásilky, v rámci republiky, Evropy i celého světa. Nabízíme spediční a logistické služby. Dopravíme cokoli kamkoli. Od drobných zásilek až po přepravu a odbavení kontejnerů. Pomůžeme Vám také s vyřízením veškeré potřebné celní deklarace a ani námořní přeprava pro nás není překážkou. V rámci spedice a logistiky jsme předním hráčem na našem trhu a chceme zákazníkovi vždy nabídnout spolehlivé a komplexní služby logistiky a spedice.

Nejen malé zásilky po ČR a na Slovensko

Mezi základní služby patří přeprava drobných zásilek v rámci České republiky a Slovenska. Disponujeme vlastním vozovým parkem, ale našimi partnery jsou také přepravní společnosti WE|DO, Toptrans a Česká pošta. Malé zásilky jsme schopni doručit ve většině případů v požadovaný den. Odkudkoli, kamkoli po naší republice a na Slovensku. Zásilky mohou být samozřejmě i větší.

Přeprava kusových zásilek po EU včetně rozměrných palet

V rámci EU zajišťujeme také kusovou přepravu. Operujeme především v západní Evropě, v Maďarsku a Polsku, ale služby kusové přepravy mohou být realizovány i jinde do Evropy. Přeprava kusových zásilek po EU může mít formu drobných zásilek stejně jako přeprava rozměrných palet.

Přeprava kontejnerů a námořní přeprava u nás zajištěna

Není nám cizí ani přeprava kontejnerů z přístavů do daných míst a s tím související námořní přeprava. Společnost JK SPED je schopna zajistit přepravení rozměrných kontejnerů po moři a po celém světě. Tedy kromě drobných zásilek se orientujeme i na velké společnosti, které přepravují denně desítky tun materiálu a dalšího zboží. Samozřejmě opět zajistíme celní odbavení a související dokumentaci. Kontejnery vyložíme z přístavu, naložíme, dovezeme a opět vyložíme v cílovém místě.

Máme nejen nejkomplexnější spediční a logistické služby

Malé zásilky po ČR a Evropě, přeprava palet, kontejnerů a také námořní přeprava. Nedílnou součástí našich služeb je zajištění celních dokumentů a vše s tím spojené. Chceme nabídnout komplexní služby přepravy od malých zásilek po tuny kontejnerů, po souši i po moři. Vše dopravíme a na místě vyložíme dle potřeby. Cokoli, odkudkoli, kamkoli přepraví Vám společnost JK SPED. Dále nabízíme také vázací prostředky a techniku či například stavební a manipulační nářadí k zapůjčení nebo ke koupi.

Přepravíme Vám cokoli – od knížky po tisíce tun kontejnerů.

Přeprava malých zásilek ČR, SK

Přeprava malých zásilek po České republice a v relaci se Slovenskem patří již tradičně do působnosti naší firmy. Přeprava malých zásilekjednak doplňuje naši nabídku  dopravních služeb, ale zároveň je to distribuční kanál pro přepravu zboží a výrobků z naší vlastní produkce k zákazníkům, přičemž zásilka může být jakékoliv povahy, velikosti a hmotnosti s jakýmkoliv cílovým místem či lokací příjemce kdekoliv v ČR nebo SK.

Přeprava malých zásilek po ČR a na Slovensko je řešena ve spolupráci se smluvními partnery Geis Parcel a Toptrans, případně ve vhodných případech využíváme i služeb České pošty.

Disponujeme rovněž vlastním vozovým parkem a distribuční sítí, přeprava malých zásilek je tak řešena velice flexibilně a s vysokou přidanou hodnotou dalších služeb pro zákazníka.

Naše přeprava malých zásilek je Vám plně k dispozici.

Přeprava zásilek drobných rozměrů po ČR a SR doplňuje naše portfolio přepravních a logistických služeb

Spediční a přepravní společnost JK SPED je dlouholetou tradicí mezi službami v tomto oboru. Přepravíme cokoli kamkoli a kdykoli. Jednou ze služeb je vnitrostátní přeprava malých zásilek a na Slovensko též. Disponujeme kvalitním vozovým parkem a smlouvami s partnerskými společnostmi pro efektivní přepravu zásilek. S námi můžete poslat cokoli kamkoli a my to tam dopravíme. Přeprava zásilek menších rozměrů doplňuje naše široké portfolio služeb.

Přeprava zásilek malých rozměrů kdekoli po ČR i na Slovensko s našimi partnery

Společnost JK SPED nabízí nejširší nabídku služeb v oblasti přepravy a logistiky. S námi přepravíte cokoli kamkoli. Od malých zásilek až po kontejnery a jejich odbavení či námořní přepravu. Pohybujeme se prakticky po celém světě, dopravíme a vyložíme. Zajistíme také veškeré celní odbavení a deklarace.

V rámci ČR a SR nabízíme přepravu zásilek malých rozměrů kamkoli po obou státech. Jsme vybaveni širokým vozovým parkem a většina zásilek bude na dané místo doručena ještě týž den.

Přeprava zásilek drobných i větších rozměrů nejen po ČR a SR, přepravíme i kusové zásilky v rámci EU

Díky našim smluvním partnerům logistiky Geis Parcel a Toptrans jsme schopni přepravu zásilek malých rozměrů realizovat skutečně efektivně. Využíváme také České pošty, je-li to možné. Zajistíme tak optimální řešení k přepravě zásilek malých rozměrů, jako jsou nejrůznější balíky.

Kromě toho poskytujeme i přepravu kusových zásilek po celém území EU. Služba je obdobná jako přepravu drobných zásilek, můžete nechat přepravit balíky i větší zásilky.

Přepravujte s námi drobné zásilky rychle a efektivně

S námi je přeprava zásilek drobných rozměrů rychlá a efektivní. Jsme schopni dopravit po ČR i SR jakýkoli balík či jinou kusové zásilky, téměř vždy ještě týž den. JK SPED Vám poskytuje profesionální přepravní služby, stačí říct, co a kam chcete přepravit a my se o vše postaráme. Příjemcem zásilky samozřejmě může být kdokoli, firma nebo třeba Vaše teta.

JK SPED je Vaším pomocníkem nejen pro přepravu zásilek, zajišťujeme více než jen přepravení

Jsme schopni zajistit kompletní přepravní a logistické služby šité na míru pro Vaše potřeby. Přeprava zásilek menších rozměrů po ČR a SR je jen jednou ze služeb, které poskytujeme. Obraťte se na nás, ať již chcete zajistit přepravu drobného balíčku či převoz desítek mnohatunových kontejnerů. Nejen pro účely přepravy zásilek menších rozměrů nabízíme také veškeré potřebné vybavení k vázací technice, ale také lékárničky či bezpečnostní cedule. Jsme zkrátka více než jen přeprava, spolehněte se.

Přeprava zásilek malých rozměrů je pouze jednou z mnoha našich služeb

S námi přeprava zásilek drobných rozměrů je hračkou stejně jako spediční služby po celém světě. Jsme jedničkou v oboru spedičních, přepravních a logistických služeb všech druhů i rozměrů. S námi můžete nechat přepravit drobný balík, který je však například velmi těžký a stejně tak cokoli jiného kamkoli na světě.

Přeprava kusových zásilek v EU

Oddělení dopravních služeb naší firmy se již dlouhá léta orientuje především na méně obvyklé dopravy mezi než přeprava kusových zásilek v Evropské unii jistě patří.

Přeprava kusových zásilek zahrnuje balíkovou službu stejně jako paletové či několika paletové zásilky a realizována je v převážné většině menšími vozy jako picku up, dodávka, malé sólo apod., čímž je zajištěna vysoká efektivita.

Působíme především v zemích jako je Německo, Rakousko, Itálie, Španělsko, Francie, Maďarsko, Polsko, Belgie, Holandsko, Lucembursko, Švýcarsko, Anglie, ale Vaše zásilky přepravíme i v dalších relacích.

Pokud obchodujete s Evropou, naše přeprava kusových zásilek je tu právě pro Vás.

Námořní přeprava

Dorazilo Vám lodí zboží z území ležícího mimo Evropskou unii ložené v kontejneru do Hamburku či jiného evropského přístavu? Potřebujete zboží dovézt a přitom celé záležitosti věnovat co nejméně času? Vyřízení formalit v přístavu související s námořní přepravou a vůbec vše okolo námořní přepravy kontejnerů či zboží z kontejnerů vyžaduje poměrně značnou dávku byrokracie.

Zařídíme odbavení kontejnerů, vyclení zboží a dovoz až na Vámi určené místo.

Námořní přeprava kontejnerů a následný rozvoz

Rovněž tak ze zkušeností dobře víme, že námořní přeprava zajištěná jedním přepravcem přímo z místa nakládky až na místo určení v České republice (zpravidla jako Incoterms FOB nebo FCA), bývá zpravidla výhodnější než přeprava poskytovaná zámořskými dodavateli v rámci dodacích podmínek např. CIF Hamburg kombinovaná s následným přemístěním do ČR.

Námořní přeprava je navíc přímo vázaná na aktuální ekonomický stav lokálních trhů, směnné kurzy a cenu ropy, proto je pro každou zásilku nutné vyřizovat legislativu samostatně.

Proč námořní přepravu s JK SPED?

Naši specialisté se starají nejen o kontejnerovou dopravu, ale také o potřebnou dokumentaci, manipulaci a sledování zásilek námořní přepravy. Stručně řečeno: postaráme se o vše, co je zapotřebí k tomu, aby se vaše zboží dostalo vždy spolehlivě a v pořádku na pevninu. Ušetřete si tedy starosti i s odbavením kontejnerů a využijte našich služeb, protože námořní přeprava je pro nás hračkou.

Odbavení kontejnerů

Jestliže Vaše společnost dováží zboží po moři ložené v kontejnerech, pak jistě víte, že tím, že je zboží na lodi, jeho cesta a záležitosti okolo toho zdaleka nekončí. Mimo jiné je třeba následně zboží ze vstupního námořního přístavu v Evropě dopravit do cílové destinace tedy České republiky, kde musí být lokálně odbaveno, celně deklarováno a finančně zajištěno pro případné propuštění do volného oběhu.

Finální záležitostí je pak také manipulace a vykládka takového přepravního kontejneru.

Nabízíme veškerou součinnost pro odbavení kontejnerů. Vyřídíme veškerou celní a logistickou agendu při námořní přepravě a fyzické odbavení kontejnerů. Vaše 20-ti stopé (20″), 40-ti stopé (40″) či open top kontejnery zmanipulujeme, přeložíme, vyložíme a dopravíme na určené místo.

Pokud máte zájem o odbavení kontejnerů, není nic jednoduššího než nás kontaktovat a přenechat veškeré starosti nám.

Spedice, spediční služby

Za léta naší činnosti v dopravě jsme získali nejen mnoho cenných zkušeností ale také dobrých kontaktů, které využíváme pro své spediční služby. Orientujeme se především na zásilky menších rozměrů a nižších hmotností, speciální, kontejnerové a kombinované přepravy v mezinárodních relacích. V případě potřeby naše spedice poskytuje nejen dopravní ale také celní služby, a tak od nás obdržíte skutečně komplexní servis.

Budeme velice potěšeni, pokud využijete naše spediční služby. Naše spedice je tu pro všechny, koho se týká import či export zboží v mezinárodním měřítku.

Profesionální spediční služby

Sháníte profesionální spediční služby pro import či export zboží v rámci republiky či do zahraniční? Právě jste našli. Společnost JK SPED pro Vás zajišťuje profesionální řešení spedice zboží. Poskytujeme kompletní servis – od řešení pro malé zásilky, až po kontejnerovou přepravu či dopravní a celní služby.

Spediční služby dle potřeby

Naše spediční služby Vám přizpůsobíme dle potřeby, pokrýváme různorodé požadavky našich zákazníků. Naše služby můžete využít pro import zboží ze zahraničí či naopak vývoz. Máme dlouholeté zkušenosti a získali jsme také mnohé kontakty, které pro naše spediční služby využíváme pro Vás.

Optimální řešení mezinárodní spedice

Obraťte se na nás v otázce mezinárodní spedice, rádi s Vámi najdeme optimální řešení pro jednorázové či pravidelné spedice zboží. S námi můžete převážet drobné zásilky či objemné náklady. Zajistíme optimální podmínky pro spedici včetně vyřízení celních služeb a dalších formalit. Spolehněte se na nás, spediční služby na míru pro Vás.

Logistika, logistické služby

Určitě už jste tento pojem museli zaslechnout. Logistika nebo logistické služby jsou problematikou, kterou musí řešit jak velké korporace, tak i jednotlivci, kteří ale mnohdy ani nemají tušení o tom, že přišli s logistickým problémem do styku.

Jak donést kartony minerálních vod ze supermarketu, jak včas odnést zpracovanou analýzu šéfovi, to vše sem spadá, a pokud jste si nebyli jistí, co pojem logistika znamená, nyní byste měli mít alespoň drobnou představu – v nejširším slova smyslu se jedná o fyzický přenos zboží nebo jakýchkoliv jiných zásob. Nejde tedy o libovolnou věc, přičemž na jedné straně obvykle stojí dodavatel, a na druhé analogicky odběratel.

Logistické služby v rámci společnosti

Rozhodně nezanedbatelnou položku v rozpočtu každé společnosti tvoří náklady za skladování, přesuny mezi sklady apod. Právě s tím vám dokážou profesionální logistické služby pomoci. Neplýtvejte prostředky tím, že tuto činnost nerealizujete s maximální efektivitou.

Kvalitní logistika je jednou z klíčových složek každého úspěšného byznysu a je úplně jedno, jestli vám jde pouze o správu drobných skladových zásob, obnovování skladu atd., nebo potřebujete zařídit takzvané „Just in time“ logistické služby pro velké výrobní linky. Všechny velké korporace již dnes vědí, že na logistiku se musí klást velký důraz a vy to tedy rozhodně nepodceňujte.

Logistické služby navenek

Druhou kategorií, na kterou se dají logistické služby rozdělit, budou samozřejmě dodávky ve směru k zákazníkům. Úspora nákladů, dodání včas a bez jakéhokoliv poškození zásilek. O to by mělo jít každému podnikateli především, a pokud i vy máte nastaveny priority tímto způsobem, využijte logistické služby od profesionálů. Uvidíte sami, že úspory poletí nahoru stejně jako spokojenost koncových zákazníků.

Je to jednoduché, pokud chcete mít zboží ve správný čas na správném místě a se správnými náklady, pak jsou tu pro vás naše logistické služby.

Efektivní logistika

Logistika obecně souvisí se vším okolo přepravy nákladů, je všudypřítomná a tudíž nezanedbatelná. Efektivní logistika může významně ovlivnit výdaje či úspory v oblasti nákladů potřebných na skutečný odbyt zboží. Logistika zahrnuje veškeré fyzické pohyby zboží stejně jako informační toky v dodavatelsko odběratelském procesu či ve vnitropodnikovém systému vedení skladování.

V souvislosti s importem a exportem zboží naše firma nabízí logistické služby jako různé manipulace, mechanizovanou i ruční překládku a krátkodobé uskladnění zboží, zajištění celního skladu apod.

Balíková služba

Přepravíme cokoli a kamkoli za nejvýhodnějších podmínek

Potřebujete poslat malou zásilku, nebo velký balík? Nechcete si lámat hlavu s tím, který dopravce je pro danou zásilku nejvhodnější? Spolehněte se na spediční a přepravní společnosti JK SPEED, která zajišťuje široké spektrum služeb, včetně balíkové služby.

Flexibilní přeprava balíků

Ať už se jedná o balíček o hmotnosti 200 gramů, potřebujete doručit babičce na venkov vaši mikrovlnnou troubu nebo odesíláte zákazníkovi objednané zboží, jsou pro vás naše služby skvělým řešením. Kromě dopravování vlastními vozy využíváme i další přepravní společnosti, včetně České pošty, a podle typu zásilky a místa určení zvolíme vždy to nejlepší řešení pro zákazníka.

S námi poznáte, že balíková služba může být výhodná, flexibilní a efektivní. Váš balík doručíme v rámci České republiky, na Slovensko nebo do zemí EU. Převezeme cokoli kamkoli, jakékoli povahy, velikosti nebo hmotnosti, a to téměř vždy tentýž den. S přepravou balíkových zásilek máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme profesionální služby. Neváhejte a vyzkoušejte nás.

Zjistěte si co pro Vás můžeme udělat

CzechEnglishGermanRussianSlovak
Nahoru